MBRD5100
Číslo produktu DigiKey
1655-MBRD5100TR-ND - Páska a cívka (TR)
1655-MBRD5100CT-ND - Řezaná páska (CT)
1655-MBRD5100DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBRD5100
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 5A Montáž na povrch DPAK
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 mA @ 100 V
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
300pF při 5V, 1MHz
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
5A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
850 mV @ 5 A