STN2NF10
Číslo produktu DigiKey
497-8023-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-8023-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-8023-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STN2NF10
Popis
MOSFET N-CH 100V 2.4A SOT-223
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 2,4A (Tc) 3,3W (Tc) Montáž na povrch SOT-223
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STN2NF10 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
14 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
280 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
3,3W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
260mOhm při 1,2A, 10V