GSFL1004
Číslo produktu DigiKey
4786-GSFL1004TR-ND - Páska a cívka (TR)
4786-GSFL1004CT-ND - Řezaná páska (CT)
4786-GSFL1004DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GSFL1004
Popis
MOSFET, N-CH, SINGLE, 3A, 100V,
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 3A (Tc) 1,78W (Tc) Montáž na povrch SOT-223
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
21 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1190 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
1,78W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
185mOhm při 2A, 10V