L78L12ABUTR
Číslo produktu DigiKey
497-7768-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-7768-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-7768-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L78L12ABUTR
Popis
IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89-3
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA SOT-89-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
L78L12ABUTR Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
6 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
6.5 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
42dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-243AA
Napětí - vstup (max)
35V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-89-3
Napětí - výstup (min/fixní)
12V