DI78L12UAB
Číslo produktu DigiKey
4878-DI78L12UABTR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-DI78L12UABCT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-DI78L12UABDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DI78L12UAB
Popis
IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA SOT-89
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DI78L12UAB Modely
Kategorie
Napětí - výstup (min/fixní)
12V
Mfr
Proud - výstup
Řada
Klidový proud (Iq)
6.5 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
42dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-243AA
Napětí - vstup (max)
35V