UA78L12ACPKG3 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | UA78L12ACPKG3 |
Popis | IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89-3 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 6 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA SOT-89-3 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | UA78L12ACPKG3 Modely |
Kategorie | Pokles napětí (max) 1,7V při 40mA |
Mfr | Proud - výstup |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | PSRR 42dB (120Hz) |
Stav součásti Aktivní | Ochranné funkce Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita, Zkrat |
Výstupní konfigurace | Provozní teplota 0°C ~ 125°C |
Typ výstupu | Způsob montáže Montáž na povrch |
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl 1 | Pouzdro TO-243AA |
Napětí - vstup (max) 27V | Dodávaná velikost pouzdra SOT-89-3 |
Napětí - výstup (min/fixní) 12V | Základní číslo produktu |