L78L33ABUTR
Číslo produktu DigiKey
497-7286-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-7286-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-7286-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L78L33ABUTR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA SOT-89-3
Modely EDA/CAD
L78L33ABUTR Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
5.5 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
6 mA
PSRR
49dB (120Hz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Pouzdro
TO-243AA
Napětí - vstup (max)
30V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-89-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V