RMCF0603FG1R00 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Vishay Dale
Skladem : 20 558
Katalogový list
Direct
Vishay Dale
Skladem : 27 727
Katalogový list
TE Connectivity Passive Product
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
1 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
RMCF0603FG1R00
Číslo produktu DigiKey
RMCF0603FG1R00TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCF0603FG1R00
Popis
RES 1 OHM 1% 1/10W 0603
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
RMCF0603FG1R00 Modely
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,031" Š (1,55mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)