RCG06031R00FKEA
Číslo produktu DigiKey
541-1776-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-1776-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-1776-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RCG06031R00FKEA
Popis
RES 1 OHM 1% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RCG06031R00FKEA Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Řada
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,55mm x 0,85mm)
Odpor
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)