CRCW06031R00FNEB
Číslo produktu DigiKey
541-CRCW06031R00FNEBTR-ND - Páska a cívka (TR)
541-CRCW06031R00FNEBCT-ND - Řezaná páska (CT)
541-CRCW06031R00FNEBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW06031R00FNEB
Popis
RES SMD 1 OHM 1% 1/8W 0603
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
CRCW06031R00FNEB Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)