CRG0603F1R0
Číslo produktu DigiKey
CRG0603F1R0-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRG0603F1R0
Popis
RES SMD 1 OHM 1% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
CRG0603F1R0 Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
±400ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)