CPI-148-24-90T-67
Číslo produktu DigiKey
2223-CPI-148-24-90T-67-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPI-148-24-90T-67
Popis
BUZZER PIEZO 24V 13.9MM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bzučáky Indikátor, Vnitřní pohon Piezo 24 V 20mA 4,1kHz 90dB při 24V, 10cm Průchozí otvor PC vývody
Kategorie
Provozní režim
Jeden tón
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hladina akustického tlaku (SPL)
90dB při 24V, 10cm
Řada
Odebíraný proud
20mA
Balení
Krabice
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Obvody budiče
Indikátor, Vnitřní pohon
Stupeň ochrany
Omyvatelný
Typ vstupu
DC
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Jmenovité napětí
24 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napěťový rozsah
15 ~ 28V
Koncovka
PC vývody
Kmitočet
4,1kHz
Velikost / rozměry
0,547" prům. (13,90mm)
Technologie
Piezo
Výška při usazení (max)
0,315" (8,00mm)