CPI-137-24T
Číslo produktu DigiKey
2223-CPI-137-24T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPI-137-24T
Popis
BUZZER PIEZO 24V 13.90MM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bzučáky Indikátor, Vnitřní pohon Piezo 24 V 18mA 3,8kHz 92dB při 24V, 10cm Průchozí otvor PC vývody
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPI-137-24T Modely
Kategorie
Provozní režim
Jeden tón
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hladina akustického tlaku (SPL)
92dB při 24V, 10cm
Řada
Odebíraný proud
18mA
Balení
Krabice
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Obvody budiče
Indikátor, Vnitřní pohon
Stupeň ochrany
Omyvatelný
Typ vstupu
DC
Způsob montáže
Průchozí otvor
Jmenovité napětí
24 V
Koncovka
PC vývody
Napěťový rozsah
16 ~ 28V
Velikost / rozměry
0,547" prům. (13,90mm)
Kmitočet
3,8kHz
Výška při usazení (max)
0,315" (8,00mm)