CMI-1295-24TH
Číslo produktu DigiKey
2223-CMI-1295-24TH-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMI-1295-24TH
Popis
12MMX9.5MM 24 V, 87 DB, THROUGH
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bzučáky Indikátor, Vnitřní pohon Magnetický 24 V 30mA 2,4kHz 85dB při 24V, 10cm Průchozí otvor PC vývody
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CMI-1295-24TH Modely
Kategorie
Provozní režim
Jeden tón
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hladina akustického tlaku (SPL)
85dB při 24V, 10cm
Řada
Odebíraný proud
30mA
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Obvody budiče
Indikátor, Vnitřní pohon
Stupeň ochrany
Omyvatelný
Typ vstupu
DC
Způsob montáže
Průchozí otvor
Jmenovité napětí
24 V
Koncovka
PC vývody
Napěťový rozsah
9 ~ 28V
Velikost / rozměry
0,472" prům. (12,00mm)
Kmitočet
2,4kHz
Výška při usazení (max)
0,394" (10,00mm)