SBR10M100P5Q-13D je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Diodes Incorporated
Skladem : 6 547
Katalogový list
Dioda 100 V 10A Montáž na povrch PowerDI™ 5
SBR10M100P5Q-13D
Číslo produktu DigiKey
SBR10M100P5Q-13D-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SBR10M100P5Q-13D
Popis
DIODE SBR 100V 10A POWERDI5
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
18 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
2 µA @ 100 V
Řada
Kapacita při Vr, F
245pF při 4V
Balení
Páska a cívka (TR)
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Dodávaná velikost pouzdra
PowerDI™ 5
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
880 mV @ 10 A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)