AI-1440-TWT-24V-2-R
AI-1440-TWT-24V-2-R
AI-1440-TWT-24V-2-R
Číslo produktu DigiKey
668-1342-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AI-1440-TWT-24V-2-R
Popis
BUZZER PIEZO 24V 13.8MM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bzučáky Indikátor, Vnitřní pohon Piezo 24 V 18mA 4kHz 87dB při 24V, 10cm Průchozí otvor PC vývody
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AI-1440-TWT-24V-2-R Modely
Kategorie
Provozní režim
Jeden tón
Výrobce
PUI Audio, Inc.
Hladina akustického tlaku (SPL)
87dB při 24V, 10cm
Řada
Odebíraný proud
18mA
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Obvody budiče
Indikátor, Vnitřní pohon
Stupeň ochrany
Omyvatelný
Typ vstupu
DC
Způsob montáže
Průchozí otvor
Jmenovité napětí
24 V
Koncovka
PC vývody
Napěťový rozsah
6 ~ 30V
Velikost / rozměry
0,543" prům. (13,80mm)
Kmitočet
4kHz
Výška při usazení (max)
0,315" (8,00mm)