50ZL100MEFCT78X11.5 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Rubycon
Skladem : 1 572
Katalogový list
Direct
Rubycon
Skladem : 2 407
Katalogový list
Upgrade
Skladem : 178
Upgrade
Parametrický ekvivalent
Skladem : 324
Parametrický ekvivalent
Skladem : 700
Würth Elektronik
Nichicon
CORNELL DUBILIER KNOWLES
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Skladem : 926
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 3000h při 105°C
50ZL100MEFCT78X11.5
Číslo produktu DigiKey
1189-50ZL100MEFCT78X11.5CT-ND - Řezaná páska (CT)
1189-50ZL100MEFCT78X11.5TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
50ZL100MEFCT78X11.5
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
50ZL100MEFCT78X11.5 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
362 mA @ 120 Hz
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Impedance
74 mOhms
Stav součásti
Zastaralé
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
3000h při 105°C
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C