50YXG100MEFC8X11.5
Číslo produktu DigiKey
1189-50YXG100MEFC8X11.5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
50YXG100MEFC8X11.5
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 4000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
50YXG100MEFC8X11.5 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
277.5 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
555 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Zastaralé
Impedance
170 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Životnost při teplotě
4000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C