107KXM050M
Číslo produktu DigiKey
1572-1661-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
107KXM050M
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 1,6579Ohm při 120Hz 3000h při 105°C
Kategorie
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
244 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
610 mA @ 100 kHz
Impedance
240 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
1,6579Ohm při 120Hz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
3000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C