EEU-FC1H101
Číslo produktu DigiKey
P10323-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEU-FC1H101
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Podrobný popis
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 3000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EEU-FC1H101 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
399.75 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
615 mA @ 100 kHz
Impedance
162 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Životnost při teplotě
3000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C