107RZM050M
Číslo produktu DigiKey
1572-1662-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
107RZM050M
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 1,989Ohm při 120Hz 3000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Impedance
1.05 Ohms
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
1,989Ohm při 120Hz
Životnost při teplotě
3000h při 105°C