50ZL100MEFC8X11.5 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Rubycon
Skladem : 0
Katalogový list
Upgrade
Rubycon
Skladem : 3
Katalogový list
Upgrade
Skladem : 2 126
Parametrický ekvivalent
Skladem : 324
Parametrický ekvivalent
Skladem : 178
Skladem : 700
CORNELL DUBILIER KNOWLES
KEMET
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Skladem : 926
Würth Elektronik
Würth Elektronik
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 3000h při 105°C
50ZL100MEFC8X11.5
Číslo produktu DigiKey
1189-50ZL100MEFC8X11.5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
50ZL100MEFC8X11.5
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
50ZL100MEFC8X11.5 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
362 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Impedance
74 mOhms
Stav součásti
Zastaralé
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
3000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C