CDZVT2R9.1B
Číslo produktu DigiKey
CDZVT2R9.1BTR-ND - Páska a cívka (TR)
CDZVT2R9.1BCT-ND - Řezaná páska (CT)
CDZVT2R9.1BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDZVT2R9.1B
Popis
DIODE ZENER 9.1V 100MW VMN2M
Podrobný popis
Zenerova dioda 9.1 V 100 mW Montáž na povrch VMN2M (SOD-923)
Modely EDA/CAD
CDZVT2R9.1B Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
30 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 nA @ 6 V
Řada
Provozní teplota
150°C
Výkon - max
100 mW