CDZVT2R5.6B
Číslo produktu DigiKey
CDZVT2R5.6BTR-ND - Páska a cívka (TR)
CDZVT2R5.6BCT-ND - Řezaná páska (CT)
CDZVT2R5.6BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDZVT2R5.6B
Popis
DIODE ZENER 5.6V 100MW VMN2M
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 5.6 V 100 mW Montáž na povrch VMN2M (SOD-923)
Modely EDA/CAD
CDZVT2R5.6B Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
60 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 2.5 V
Řada
Provozní teplota
150°C
Výkon - max
100 mW