CDZVT2R5.1B
Číslo produktu DigiKey
CDZVT2R5.1BTR-ND - Páska a cívka (TR)
CDZVT2R5.1BCT-ND - Řezaná páska (CT)
CDZVT2R5.1BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDZVT2R5.1B
Popis
DIODE ZENER 5.1V 100MW VMN2M
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 5.1 V 100 mW Montáž na povrch VMN2M (SOD-923)
Modely EDA/CAD
CDZVT2R5.1B Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
80 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
2 µA @ 1.5 V
Řada
Provozní teplota
150°C
Výkon - max
100 mW