CDZVT2R10B
Číslo produktu DigiKey
CDZVT2R10BTR-ND - Páska a cívka (TR)
CDZVT2R10BCT-ND - Řezaná páska (CT)
CDZVT2R10BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDZVT2R10B
Popis
DIODE ZENER 10V 100MW VMN2M
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 10 V 100 mW Montáž na povrch VMN2M (SOD-923)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CDZVT2R10B Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
30 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 7 V
Řada
Provozní teplota
150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Dodávaná velikost pouzdra
VMN2M (SOD-923)
Výkon - max
100 mW