LT1963EQ-3.3#TRPBF
Číslo produktu DigiKey
LT1963EQ-3.3#TRPBFTR-ND - Páska a cívka (TR)
LT1963EQ-3.3#TRPBFCT-ND - Řezaná páska (CT)
LT1963EQ-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LT1963EQ-3.3#TRPBF
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DDPAK-5
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,5A DDPAK-5
Modely EDA/CAD
LT1963EQ-3.3#TRPBF Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
1.5 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
120 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
63dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
20V
Pouzdro
TO-263-6, D2PAK (5 přívody + výstupek), TO-263BA
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
DDPAK-5
Pokles napětí (max)
0,55V při 1,5A