MIC5209-3.3YU
Číslo produktu DigiKey
576-2369-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5209-3.3YU
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO263-5
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA TO-263-5
Modely EDA/CAD
MIC5209-3.3YU Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
170 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
25 mA
Balení
Trubice
PSRR
75dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
16V
Pouzdro
TO-263-6, D2PAK (5 přívody + výstupek), TO-263BA
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263-5
Pokles napětí (max)
0,6V při 500mA