BU12UA3WNVX-TL
Číslo produktu DigiKey
BU12UA3WNVX-TLTR-ND - Páska a cívka (TR)
BU12UA3WNVX-TLCT-ND - Řezaná páska (CT)
BU12UA3WNVX-TLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BU12UA3WNVX-TL
Popis
IC REG LIN 1.2V 300MA 4SSON
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SSON004X1010
Modely EDA/CAD
BU12UA3WNVX-TL Modely
Klidový proud (Iq)
90 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
4-UDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,2V