MIC5524-1.2YMT-TZ
Číslo produktu DigiKey
576-4435-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5524-1.2YMT-TZ
Popis
IC REG LINEAR 1.2V 500MA 4-TDFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 4-TDFN (1x1)
Modely EDA/CAD
MIC5524-1.2YMT-TZ Modely
Kategorie
Proud - výstup
PSRR
80dB ~ 65dB (100Hz ~ 1kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
4-UDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,2V
Dodávaná velikost pouzdra
4-TDFN (1x1)
Pokles napětí (max)
0,5V při 500mA