BU12TD2WNVX-TL
Číslo produktu DigiKey
BU12TD2WNVX-TLTR-ND - Páska a cívka (TR)
BU12TD2WNVX-TLCT-ND - Řezaná páska (CT)
BU12TD2WNVX-TLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BU12TD2WNVX-TL
Popis
IC REG LINEAR 1.2V 200MA
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BU12TD2WNVX-TL Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
60 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
4-UDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,2V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,9V při 200mA