MIC5504-1.2YMT-TZ
Číslo produktu DigiKey
576-4305-2-ND - Páska a cívka (TR)
576-4305-1-ND - Řezaná páska (CT)
576-4305-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5504-1.2YMT-TZ
Popis
IC REG LINEAR 1.2V 300MA 4-TDFN
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA 4-TDFN (1x1)
Modely EDA/CAD
MIC5504-1.2YMT-TZ Modely
PSRR
60dB (1kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
4-UDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,2V
Dodávaná velikost pouzdra
4-TDFN (1x1)
Pokles napětí (max)
0,38V při 300mA