LP5907SNX-1.2/NOPB
Číslo produktu DigiKey
296-40368-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-40368-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-40368-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP5907SNX-1.2/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 1.2V 250MA 4-X2SON
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 250mA 4-X2SON (1x1)
Modely EDA/CAD
LP5907SNX-1.2/NOPB Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
25 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
425 µA
PSRR
90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
4-XDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,2V
Dodávaná velikost pouzdra
4-X2SON (1x1)
Pokles napětí (max)
0,25V při 250mA