NCP145AMX105TCG
Číslo produktu DigiKey
NCP145AMX105TCGOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NCP145AMX105TCGOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NCP145AMX105TCGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCP145AMX105TCG
Popis
IC REG LINEAR 1.05V 500MA 4-XDFN
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 4-XDFN (1,2x1,2)
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Odebíraný proud (max)
110 µA
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
4-XDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,05V
Dodávaná velikost pouzdra
4-XDFN (1,2x1,2)
Pokles napětí (max)
0,25V při 500mA