BA033CC0FP-E2 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
Skladem : 8 977
Katalogový list
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 38 643
Katalogový list
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 104
onsemi
Texas Instruments
Skladem : 618
onsemi
Texas Instruments
Rochester Electronics, LLC
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A TO-252
TO-252
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
BA033CC0FP-E2
Číslo produktu DigiKey
BA033CC0FP-E2TR-ND - Páska a cívka (TR)
BA033CC0FP-E2CT-ND - Řezaná páska (CT)
BA033CC0FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BA033CC0FP-E2
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
BA033CC0FP-E2 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
2.5 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
5 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz)
Stav součásti
Zastaralé
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Přepětí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Napětí - vstup (max)
25V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V