LD29150DT33R
Číslo produktu DigiKey
497-1496-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-1496-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-1496-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LD29150DT33R
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,5A DPAK
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LD29150DT33R Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
180 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
80 mA
Stav součásti
Aktivní
PSRR
67dB (120Hz)
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
14V
Pouzdro
TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Pokles napětí (max)
0,7V při 1,5A