LP2950CDT-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LP2950CDT-3.3/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP2950CDT-3.3/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA TO-252-3
Modely EDA/CAD
LP2950CDT-3.3/NOPB Modely
Balení
Trubice
Odebíraný proud (max)
14 mA
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Napětí - vstup (max)
30V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,6V při 100mA