LP2950CDT-3.3RKG
Číslo produktu DigiKey
LP2950CDT-3.3RKGOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
LP2950CDT-3.3RKGOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
LP2950CDT-3.3RKGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP2950CDT-3.3RKG
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA DPAK
Modely EDA/CAD
LP2950CDT-3.3RKG Modely
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
12 mA
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Napětí - vstup (max)
30V
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,45V při 100mA