LP2950CDTX-3.3/NOPB | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | LP2950CDTX-3.3/NOPB |
Popis | IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA TO-252-3 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | LP2950CDTX-3.3/NOPB Modely |
Kategorie | Proud - výstup |
Mfr | Klidový proud (Iq) 120 µA |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Odebíraný proud (max) 14 mA |
Stav součásti Aktivní | Ochranné funkce Nadproud, Přehřátí, Zkrat |
Výstupní konfigurace | Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) |
Typ výstupu | Způsob montáže Montáž na povrch |
Napětí - vstup (max) 30V | Dodávaná velikost pouzdra TO-252-3 |
Napětí - výstup (min/fixní) 3,3V | Základní číslo produktu |
Pokles napětí (max) 0,6V při 100mA |