BD33FC0FP-E2
Číslo produktu DigiKey
BD33FC0FP-E2TR-ND - Páska a cívka (TR)
BD33FC0FP-E2CT-ND - Řezaná páska (CT)
BD33FC0FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BD33FC0FP-E2
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A TO-252
Modely EDA/CAD
BD33FC0FP-E2 Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
0,7V při 500mA
Odebíraný proud (max)
2.5 mA
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C (TA)
Pouzdro
TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Napětí - vstup (max)
26,5V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V