PE-1210CCMC601STS
Číslo produktu DigiKey
553-PE-1210CCMC601STSTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PE-1210CCMC601STSCT-ND - Řezaná páska (CT)
553-PE-1210CCMC601STSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PE-1210CCMC601STS
Popis
CMC 1A 2LN 600 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 600 Ohms @ 100 MHz 1A DCR 120mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PE-1210CCMC601STS Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
120mOhm
Výrobce
Pulse Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,079" (2,00mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz
Pouzdro
Horizontální, 4 PC podložek
Jmenovitý proud (max)
1A