ACM4520-231-2P-T000
Číslo produktu DigiKey
445-8643-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-8643-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-8643-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACM4520-231-2P-T000
Popis
CMC 3A 2LN 230 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 230 Ohms @ 100 MHz 3A DCR 50mOhm
Modely EDA/CAD
ACM4520-231-2P-T000 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
3A
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
50mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Velikost / rozměry
0,185" D x 0,177" Š (4,70mm x 4,50mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,079" (2,00mm)
Impedance při kmitočtu
230 Ohms @ 100 MHz