TS09-63-25-R-260-SMT-TR
Číslo produktu DigiKey
2223-TS09-63-25-R-260-SMT-TR-ND - Páska a cívka (TR)
2223-TS09-63-25-R-260-SMT-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
2223-TS09-63-25-R-260-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TS09-63-25-R-260-SMT-TR
Popis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dotykový přepínač SPST-NO Horní pohon Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TS09-63-25-R-260-SMT-TR Modely
Kategorie
Orientace aktuátoru
Horní pohon
Mfr
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Řada
Obrys
6,10mm x 3,70mm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Osvětlení
Neosvětlený
Stav součásti
Aktivní
Provozní síla
260gf
Obvod
SPST-NO
Provozní teplota
-30°C ~ 80°C
Funkce přepínače
Páčkový přepínač typu Off-Mom
Materiál aktuátoru
Polyftalamid (PPA)
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 12VDC
Dráha spínače
0,25mm
Typ aktuátoru
Obdélníkový tlačítko
Mechanická životnost
40,000 cyklů
Způsob montáže
Základní číslo produktu
Svislá výška aktuátoru nad deskou
2,50mm