PE-0805GCMC381STS
Číslo produktu DigiKey
553-PE-0805GCMC381STSTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PE-0805GCMC381STSCT-ND - Řezaná páska (CT)
553-PE-0805GCMC381STSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PE-0805GCMC381STS
Popis
CMC 1A 2LN 380 OHM SURFACE MOUNT
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 380 Ohms @ 100 MHz 1A DCR 600mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
1A
Výrobce
Pulse Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
600mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,050" Š (2,00mm x 1,27mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,055" (1,40mm)
Impedance při kmitočtu
380 Ohms @ 100 MHz