AS01208MS-SP12-WP-LW100-R
Číslo produktu DigiKey
668-AS01208MS-SP12-WP-LW100-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AS01208MS-SP12-WP-LW100-R
Popis
SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 88DB
Podrobný popis
8 Ohms Přijímač Reproduktor 300 mW 850 Hz ~ 20 kHz Horní část Obdélníkový
Modely EDA/CAD
AS01208MS-SP12-WP-LW100-R Modely
Jmenovitý výkon
300 mW
Řada
Výkon - max
500 mW
Kmitočtový rozsah
850 Hz ~ 20 kHz
Samorezonanční kmitočet
1,3kHz
Koncovka
Vodiče
Impedance
8 Ohms
Velikost / rozměry
0,472" D x 0,217" Š (12,00mm x 5,50mm)
Účinnost - dBA
88,00
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Účinnost - testovací
100mm
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C