AS01508MS-SP11-WP-R
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01508MS-SP11-WP-R
Číslo produktu DigiKey
668-1613-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AS01508MS-SP11-WP-R
Popis
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 89DB
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms Přijímač Reproduktor 700 mW 600 Hz ~ 20 kHz Horní část Obdélníkový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AS01508MS-SP11-WP-R Modely
Kategorie
Účinnost - typ
Citlivost
Výrobce
PUI Audio, Inc.
Jmenovitý výkon
700 mW
Řada
Výkon - max
1 W
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Obdélníkový
Technologie
Magnetický
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Typ
Přijímač
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Kmitočtový rozsah
600 Hz ~ 20 kHz
Koncovka
Pájecí podložky
Samorezonanční kmitočet
600Hz
Velikost / rozměry
0,591" D x 0,433" Š (15,00mm x 11,00mm)
Impedance
8 Ohms
Výška při usazení (max)
0,138" (3,50mm)