OWS-091630LA-8B
Číslo produktu DigiKey
3949-OWS-091630LA-8B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OWS-091630LA-8B
Popis
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 95DB
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms IoT reproduktor Reproduktor 1 W 100 Hz ~ 20 kHz Horní část Obdélníkový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OWS-091630LA-8B Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
1 W
Výrobce
Ole Wolff Electronics Inc
Výkon - max
1.2 W
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Obdélníkový
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Plastový
Typ
IoT reproduktor
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
100 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Samorezonanční kmitočet
800Hz
Koncovka
Listová pružina
Impedance
8 Ohms
Velikost / rozměry
0,630" D x 0,354" Š (16,00mm x 9,00mm)
Účinnost - dBA
95,00
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Účinnost - testovací
1W/10cm
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Stupeň zkreslení
10% při 2kHz