AS01208MS-SC12-WP-R
Číslo produktu DigiKey
668-AS01208MS-SC12-WP-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AS01208MS-SC12-WP-R
Popis
SPEAKER 8OHM 300MW TOP PT 87.5DB
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms Přijímač Reproduktor 300 mW 800 Hz ~ 20 kHz Horní část Obdélníkový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AS01208MS-SC12-WP-R Modely
Kategorie
Účinnost - typ
Citlivost
Výrobce
PUI Audio, Inc.
Jmenovitý výkon
300 mW
Řada
Výkon - max
500 mW
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Obdélníkový
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Polyester, Polyethylentereftalát (PET)
Typ
Přijímač
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
800 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
IP68 - prachotěsný, Vodovzdorný
Samorezonanční kmitočet
1,3kHz
Koncovka
Pružinový typ
Impedance
8 Ohms
Velikost / rozměry
0,472" D x 0,217" Š (12,00mm x 5,50mm)
Účinnost - dBA
87,50
Výška při usazení (max)
0,122" (3,10mm)
Účinnost - testovací
100mm
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C