AR01232MS-SC12-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AR01232MS-SC12-WP-R
Číslo produktu DigiKey
668-1619-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AR01232MS-SC12-WP-R
Popis
SPEAKR 32OHM 20MW TOP PORT 116DB
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32 Ohms Přijímač Reproduktor 20 mW 300 Hz ~ 7 kHz Horní část Obdélníkový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AR01232MS-SC12-WP-R Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
20 mW
Výrobce
PUI Audio, Inc.
Výkon - max
30 mW
Řada
Umístění portu
Horní část
Balení
Nosič
Tvar
Obdélníkový
Stav součásti
Aktivní
Materiál - kužel
Polyimid (PI)
Technologie
Magnetický
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Typ
Přijímač
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Kmitočtový rozsah
300 Hz ~ 7 kHz
Koncovka
Pružinový typ
Samorezonanční kmitočet
450Hz
Velikost / rozměry
0,472" D x 0,236" Š (12,00mm x 6,00mm)
Impedance
32 Ohms
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)