AR01532MS-SC15-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AR01532MS-SC15-WP-R
Číslo produktu DigiKey
668-1620-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AR01532MS-SC15-WP-R
Popis
SPEAKR 32OHM 20MW TOP PORT 108DB
Podrobný popis
32 Ohms Přijímač Reproduktor 20 mW 300 Hz ~ 7 kHz Horní část Obdélníkový
Modely EDA/CAD
AR01532MS-SC15-WP-R Modely
Kategorie
Účinnost - typ
Citlivost
Jmenovitý výkon
20 mW
Řada
Výkon - max
30 mW
Tvar
Obdélníkový
Materiál - kužel
Polyimid (PI)
Kmitočtový rozsah
300 Hz ~ 7 kHz
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Samorezonanční kmitočet
400Hz
Velikost / rozměry
0,591" D x 0,236" Š (15,00mm x 6,00mm)
Impedance
32 Ohms
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)